Movies
Ratings
237
Crows ZeroRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
The JournalistRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 0.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0
LucyRated ★ 1.5
Little ForestRated ★ 5.0
The SwindlersRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 0.5
Cold EyesRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 0.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0