Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.0
SplatterRated ★ 0.5
Secret InvasionRated ★ 0.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.5
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.0
Ms. MarvelRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
ClickbaitRated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
The Afterparty Season 1Rated ★ 3.5
One of Us Is Lying Season 1Rated ★ 2.5
The StrangerRated ★ 3.5
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.0
Archive 81Rated ★ 3.5
MarianneRated ★ 4.0
Slasher Season 2Rated ★ 4.0
Slasher Season 1Rated ★ 3.0
SlasherRated ★ 3.5