Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Money GameRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0- The Elon Musk ShowRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 3.5