Series
Ratings
58
The WatcherRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 0.5
Alice in BorderlandRated ★ 1.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 4.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.5
HyoukaRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5