Movies
Ratings
489
Project Hail MaryRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.5
The MasterRated ★ 3.5
Close-UpRated ★ 4.5
GhostlightRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
Knife in the WaterRated ★ 4.0
Pain and GloryRated ★ 4.0
The HoleRated ★ 5.0
Cave of Forgotten DreamsRated ★ 4.5
All About My MotherRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 4.0- Traces of SmokeRated ★ 4.5
The Filmmaker's HolidayRated ★ 2.0
From the Labour of Baruch d'EspinozaRated ★ 3.0
Life and Nothing More...Rated ★ 4.0
First ReformedRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Dekalog: FiveRated ★ 4.0
Dekalog: SixRated ★ 3.0