Series
Ratings
71
Ted LassoRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 2.0
AjinRated ★ 3.0- AjinRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.0
LutherRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 3.5
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 4.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
ShinzanmonoRated ★ 3.0