Movies
Ratings
30
Rough CutRated ★ 4.0
The Last ExorcismRated ★ 3.0
...ingRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 2.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Once in a SummerRated ★ 2.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0