Series
Ratings
11
LookingRated ★ 3.5
LookingRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5