Titles you rated
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
DangalRated ★ 5.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
SaltRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.0