Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Clear CardsRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0