Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Ghost and the DarknessRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
BackdraftRated ★ 5.0