Movies
Ratings
257
Bird BoxRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0