Series
Ratings
26
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.0
Eromanga SenseiRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
Toradora!Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0