Titles you rated
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 4.5- K-ON!!Rated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Tamako MarketRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
I'm Quitting HeroingRated ★ 3.5
Aharen Is IndecipherableRated ★ 3.5
Love After World DominationRated ★ 3.5
The Confidence Man JPRated ★ 4.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.5
Shikimori's Not Just a CutieRated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
Akebi's Sailor UniformRated ★ 4.5
Komi Can't CommunicateRated ★ 4.5
Komi Can't Communicate Season 2Rated ★ 4.5
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
A Destructive God Sits Next to MeRated ★ 3.5