Series
Ratings
686
Chief Inspector 1958Rated ★ 3.0
The Impossible HeirRated ★ 2.5
I Will Be Your BloomRated ★ 3.0
Dynamite KissRated ★ 3.0
Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
Spring FeverRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난 15기 스페셜 명인전Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
Dear XRated ★ 4.0
The Game Caterers 2Rated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.0
Hanada Shounen-shiRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 3.5
Marry My Husband: JapanRated ★ 4.0
Perfect Marriage RevengeRated ★ 3.5