Series
Ratings
77
AdolescenceRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
StartupRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Love Alarm Season 2Rated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Love AlarmRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 1.5