Titles you rated
The Last 10 YearsRated ★ 2.0
Amelia’s ChildrenRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
PicnicRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
MEGANRated ★ 2.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The Island of CatsRated ★ 4.5
461 Days of Bento: A Promise Between Father and SonRated ★ 3.0
Beauty WaterRated ★ 0.5
PawnRated ★ 1.0
BrokerRated ★ 2.5
First ReformedRated ★ 4.0