Titles you rated
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0
How Do You Play?Rated ★ 4.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
GourmetRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
Beijing My LoveRated ★ 4.0