Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.0
나는 돈가스가 싫어요Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 2.5