Titles you rated
Devilman: CrybabyRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- Now and Then, Here and ThereRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5