Titles you rated
The Pitt Season 1Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 1.5
Modern FamilyRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.0
CassandraRated ★ 3.0
Dept. QRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
Heated RivalryRated ★ 4.0
WaywardRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0