Movies
Ratings
454- Whispering WaterRated ★ 1.5
Henry: Portrait of a Serial KillerRated ★ 2.0
AnnihilationRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 3.5
April, Come She WillRated ★ 2.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
The Last 10 YearsRated ★ 3.5
Totto-chan: The Little Girl at the WindowRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 2.5