Series
Ratings
228
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
CastlevaniaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
MessiahRated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0
Space ForceRated ★ 4.0
Space ForceRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
The Witcher Season 3Rated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0