Titles you rated
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.5
Boogie NightsRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 2.0
NobodyRated ★ 2.5
Starship TroopersRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.5
Olympus Has FallenRated ★ 2.0
Angel Has FallenRated ★ 2.0