Titles you rated
- Trap of YouthRated ★ 4.0
A Dog of FlandersRated ★ 5.0
Anne of Green GablesRated ★ 4.5
Tales of Little WomenRated ★ 4.0
Astro BoyRated ★ 4.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0- The Treasure IslandRated ★ 4.0
- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 4.5
- Candy CandyRated ★ 5.0
- Doogie Howser, M.D.Rated ★ 3.5
Go! AnpanmanRated ★ 4.0- Inspector GadgetRated ★ 4.5
- Magical Princess Minky MomoRated ★ 4.0
- The Bionic WomanRated ★ 4.0
Chief InspectorRated ★ 4.5- The Six Million Dollar ManRated ★ 4.0
- Galaxy Express 999Rated ★ 3.0
- Jeonseorui Gohyang - Original SeriesRated ★ 4.0
- Remington SteeleRated ★ 4.5
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 3.5