Series
Ratings
89- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Avatar: The Last Airbender Season 1Rated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0- CookedRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Skam France Season 3Rated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Save MeRated ★ 4.5