Titles you rated
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0- Sophie's ChoiceRated ★ 4.0
JudyRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
SupersonicRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0