Titles you rated
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 0.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 0.5- Pokémon X and YRated ★ 3.0