Movies
Ratings
32
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
MulanRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0