Series
Ratings
298
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 5.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Beat CoinRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5