Movies
Ratings
19
Attila MarcelRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5