Titles you rated
KaosRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Friendly Rivalry Special 번외편Rated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0- Jiseon Cinema MindRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0- Charingeon Jwippuldo Eobsjiman Season 2Rated ★ 4.0
- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 3.5
Pokémon ConciergeRated ★ 5.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.5