Series
Ratings
52
Alice in BorderlandRated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 4.0- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 3.0
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
The UntamedRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.5
Steal HeartRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5