Movies
Ratings
1055- The Land of Morning CalmRated ★ 3.5
Trivial MattersRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
SonatineRated ★ 4.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0