Series
Ratings
134
Family PlanRated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 2.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Korean Fried Chicken RhapsodyRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.0
Dancing Queens on The RoadRated ★ 2.0