Series
Ratings
13
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.0