Movies
Ratings
150
White: The Melody of the CurseRated ★ 4.0
Don't ClickRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
Don't Cry, MommyRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0