Movies
Ratings
146
AnoraRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.5
CureRated ★ 3.5
Big NightRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
Take Care of My CatRated ★ 4.5
Another RoundRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
99 HomesRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Wild TalesRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 3.5