Movies
Ratings
247
Ant-ManRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.0
Christmas in South ParkRated ★ 4.5
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
In My End Is My BeginningRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 4.0
MetropolisRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
UltravioletRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
Cats & DogsRated ★ 4.0