Series
Ratings
77
QuartetRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Run with the WindRated ★ 5.0
Bloom Into YouRated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 2.5
You Season 3Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0