Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 1.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
One Ordinary DayRated ★ 2.0