Series
Ratings
136
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5- ポケットモンスターRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 3.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.0- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 3.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
Han Myung-hoiRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
- Loving YouRated ★ 3.5
- Paper CraneRated ★ 3.5
- King and QueenRated ★ 3.0