Titles you rated
BargainRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
My Holo LoveRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Save Me Season 2Rated ★ 3.0
Pegasus MarketRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Kannagi: Crazy Shrine MaidensRated ★ 3.0
Lucky StarRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 2.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5