Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 4.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
QueenmakerRated ★ 3.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 2.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Initial D: First StageRated ★ 4.5
JumongRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 2.0