Movies
Ratings
1678
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
The Lost DaughterRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
PajuRated ★ 2.5- TurtlesRated ★ 4.5
The House of UsRated ★ 3.5
Bauhaus Spirit: 100 Years of BauhausRated ★ 2.5
High LifeRated ★ 1.5
MinariRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
AnnetteRated ★ 3.0
PassingRated ★ 4.0
Seo BokRated ★ 2.5
TrumboRated ★ 3.5- Self-Referential TraverseRated ★ 2.0
SnowballRated ★ 4.0
Midsummer MadnessRated ★ 2.5
a.k.a. Nikki S. LeeRated ★ 3.5
Little JoeRated ★ 3.5