Series
Ratings
48
Another Miss OhRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 0.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 0.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 1.5
Miss MermaidRated ★ 2.0
Big ThingRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 0.5
Three BrothersRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 1.5
Smile AgainRated ★ 2.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5
Secret LoveRated ★ 3.5