Movies
Ratings
155
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 0.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 3.5