Movies
Ratings
449
The Best OfferRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 5.0
RudderlessRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The FortressRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Lars and the Real GirlRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
Everyone Says I Love YouRated ★ 3.5
Finding Vivian MaierRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
DriveRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.5- Beyond the WavesRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.5