Series
Ratings
13- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Should We Kiss FirstRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Kids on the SlopeRated ★ 4.0- The PeakRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
MessiahRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0