Movies
Ratings
1777
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 1.0
The ChildeRated ★ 1.0- HumintRated ★ 1.0
Once We Were UsRated ★ 2.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
The Great FloodRated ★ 2.0
The Life of ChuckRated ★ 3.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Shot CallerRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 2.5- Love Is ProteinRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 3.0
I Haven’t Done AnythingRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 1.5